Деньги! Добавить в Twitter Поделиться в Facebook Поделиться ВКонтакте Поделиться в Моем Мире Добавить в Одноклассники Опубликовать в LiveInternet.ru Добавить в Blogger.com Добавить в Я.ру Сохранить закладку в Memori.ru Сохранить закладку в Google Добавить в Яндекс.Закладки

Новости в картинках

Молились за невинно убиенных ...На днях исполнится 100 лет со дня освящения Спасо - Преображенской церквиСоздание и разработка сайта Таиландские законы относительно образы его Величества жесткие в мире.Автоматические ворота в КраснодареВыполнение антикоррупционного законодательства на ТростянеччинеПо мнению Дм. АнтоновичаВ Ладыжине прошел турнир памяти И.Х. Сагаева, купальники АмареаУниверсиада в казаниО важности стилистики. Часть 2Бог наделил ее талантомШирокоформатная печать в СПБНовости последнего часа МоскваКузовной ремонт автомобиля.Валерий Илья украинский художникБиржа ссылок для нулевых сайтовЧто нужно знать, покупая товары для самых маленькихСтановление и развитие современной системы источников права Украины и немного про Фотостудию FotoАз в г. Киев.Певица предрассветных огнейГде купить детскую обувь оптом?

Советую посмотреть

Наши партнеры

 

“Res Publica” – новий проект Сайту громадської журналістики Колона.

3 августа 2015, понедельник
“Res Publica” – новий проект Сайту громадської журналістики Колона.

Якщо вас цікавлять Новини Західної України, тоді бути завжди в курсі всіх новин ви сможете за допомогою сайту www.kolona.net.

“Res Publica” – проект, покликаний для того, щоб розробити певний еталон сайту місцевого самоврядування. Ця назва з латині приблизно означає “суспільна справа”, тому ми і вибрали саме її. Наразі ми плануємо розглянути 7 обласних центрів Західної України, щоб здійснити аналіз сайтів міських рад.

Але для цього нам потрібно мати хоч якісь критерії, аби мати змогу їх оцінити. Тому нам потрібна допомога наших читачів, яким небайдужа є тема доступу до інформації на сайтах міських рад, публічність влади і зручність спілкування з представниками органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, нещодавно ми вже запустили проект “Над прірвою з іржі” для порівняння ситуації із ЖКГ цих міст.

Тепер ми візьмемося за питання публічного висвітлення інформації про все, що роблять наші місцеві депутати та виконавчі органи влади, які їм підпорядковані.

Якщо Вас зацікавила дана тема, просимо допомогти нам. Для цього просто знайдіть одне із опитувань чи анкету в соціальних мережах або на Сайті громадської журналістики і обрати критерії, які здаються вам найважливішими для оцінки сайту міської ради Вашого чи будь-якого іншого міста.

Також, Ви можете залишити свої думки з цього приводу у коментарях під статтею та під опитуваннями у соціальних мережах.

Больше узнать можно на сайте http://www.kolona.net/res-publica-novij-proekt-koloni/.

Нравится

Комментарии — добавить свой

 
 

Важные события

Финансовые праздники

Моя статистика

Рейтинг блогов

Курс Валют

Курс Доллар США - рубль

Календарик

 
 
© 2010–2019 «Время деньги!»,
все права защищены