Деньги! Добавить в Twitter Поделиться в Facebook Поделиться ВКонтакте Поделиться в Моем Мире Добавить в Одноклассники Опубликовать в LiveInternet.ru Добавить в Blogger.com Добавить в Я.ру Сохранить закладку в Memori.ru Сохранить закладку в Google Добавить в Яндекс.Закладки
 

Що таке SEO оптимізація сайту?

30 июля 2014, среда
Що таке SEO оптимізація сайту?

Дуже часто багато чують про якусь SEO, але що це насправді за «звір», мало хто знає. Дослівно SEO - що з англ. мови перекладається як оптимізація для глобальних пошукових систем. В наш час SEO оптимізація дуже актуальна. Для успішної роботи сайту його просування життєво необхідно.

Як показала практика, переходи на сайт відбуваються найчастіше з пошуковиків. Коли пошукова машина видасть сайти за відповідним запитом, користувач починає шукати потрібний ресурс, як правило, починаючи з першої станиці, зверху вниз,. Ці дії цілком виправдані, оскільки в більшості випадків перші п'ять силок містять необхідну інформацію. Користувач навряд чи дійде да сотої сторінки в пошуку потрібного ресурсу. Можна дыйти до  висновку, що сторінки, які займають більш низьку позицію в пошуковику, залишаться без уваги.

SEO оптимізація сайту - це набір конкретних методів, спрямованих на підвищення позиції сайту в різноманітних глобально-пошукових системах по запитах користувачів. SEO оптимізацію краще проводити до того, як сайт буде відправлений на сервер. Оптимізацію також можна проводити в конструювання сайту. При такій оптимізації відбувається зміна внутрішньої структури веб ресурсу. При цьому значно поліпшується видимість сайту пошуковиками.

SEO оптимізація проводиться в декількох етапів.

По-перше, потрібно виявити ресурси, займають першу десятку, усунути різного роду помилки в своєму проекті.

По-друге, потрібно вибрати ключові слова, за якими пошукова система буде знаходити розташований на сервері веб сайт.

По-третє, необхідно провести оптимізацію тегів, які відображають головну думку сторінки.

Наступним етапом буде оптимізація довжини коду. Це потрібно для покращення індексації і зводу до мінімуму часу завантаження сторінки браузером.

І останній етап полягає в наповненні сайту унікальним контентом.

Це основна п'ятірка етапів, що входять в SEO оптимізацію. Оптимізувати сайт необхідно для того, щоб не отримати нульову віддачу. Потрібно зробити так, щоб він був життєздатний і мав великий потік користувачів. Але щоб досягти такого високого рівня і отримати стовідсотковий результат потрібно постійно працювати з проектом, аналізувати показники конкурентів, час від часу змінювати ключові слова й посилання, так само хорошим плюсом буде наявність групи в соц. мережах, до речі просування груп називається SMM, що таке smm просування можете детально почитати на любому сайті. Всі ці дії проводяться, щоб міцно утримувати зайняті позиції.

 

 

Нравится

Комментарии — добавить свой

 
 

Важные события

Финансовые праздники

Моя статистика

Рейтинг блогов

Курс Валют

Курс Доллар США - рубль

Календарик

 
 
© 2010–2019 «Время деньги!»,
все права защищены